• Phone: 982122352098
  • E-Mail: info[at]rah-sakhteman[dot]ir

اهداف ما

از آنجا كه در انجام پروژه‌هاي عمراني مهمترين ايده نزد مديران شركت، انجام كار به بهترين نحو از نظر زمان، كيفيت اجرايي و كاهش هزينه‌هاي تحميلي به كارفرماست، اين شركت با ايجاد همكاري نزديك و درك متقابل از كارفرما سعي در رسيدن به اهداف مورد نظر مديران شركت دارد. ارائه خدمات مهندسي، نوآوري در تكنولوژي، اجراي سازه هاي خاص و تلفيق كيفيت و سرعت با تكنولوژي پيشرفته در اجراي پروژه ها از ديگر اهدافي است كه شركت مولوي دنبال مي‌كند تا به ياري خداوند در آباداني هر چه بيشتر كشور سهيم باشد.
مديريت ارشد اين شركت جهت تحقق اهداف و راهبردهاي پايدار خود مبني بر مشتري مداري، مسئوليت پذيري اجتماعي، خوش نامي و جلب اعتماد در صنعت راه و ساختمان همواره كوشش مي‌نمايد.
شركت به منظور فراهم آوردن و بكارگيري بهينه از منابع درجهت داشتن مشتريان وفادار و ايجاد واحدي سازنده و پيشرو ضمن بهره گيري از تجارب، تخصص و تعهد كاركنان در سايه رضايتمندي آنان با تفكر نيل به داشتن برترين تكنولوژي اقدام به استقرار سيستم مديريت كيفيت، بهداشت حرفه اي، ايمني و محيط زيست براساس استانداردهاي بين المللي و ملي مي‌نمايد.

مديريت شركت به منظور دستيابي و اجراي الزامات قانوني، مقرراتي و تامين منابع مورد نياز جهت تحقق اهداف و بهبود مستمر و اثر بخش سيستم و با مشاركت كلي كاركنان انجام موارد فوق را متعهد مي‌گردد

پروژه های انجام شده :

اجراي پاركينگ رو باز هواپيما (هليكوپتر) ،ترمينال ،پايگاه و توسعه پاركينگ فرودگاه كيش

ساختمان فرودگاه بندر لنگه ،جاسك ،كوچك كپكان (قوچان)، ساختمان اسكاي گارد اميديه

كارخانه قند فسا،بردسير كرمان ، تصفيه شكر اهواز ،قند بيگان ،قند هكمتان

سد گنجانچمن (مهران) و كانال‌هاي آبياري، پيشين ، ساوه با مشاركت روماني

ساختمان ايستگاه راه آهن مراغه،گرگان،يزد،اصفهان

بندرگاه امام خميني،كيش ، جزيره سيري ،درگهان ،لنگه- كنگ

طراحی و ساخت تقاطع غیر همسطح شهید کچویی کرج ، شهدای دانش آموز کرج

مجتمع تجاری و هتل بین المللی 5 ستاره روتانا

مسکن مهر 600 واحدی بیرجند

ساختمان کلاسهای آموزشی دانشگاه صنعتی شریف

مزیت های رقابتی

رتبه ها و گواهینامه ها

گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری -همان‌طور که از اسمش پیداست در واقع یک نوع مقیاس گذاری برای تضمین کیفیت و کمیت  در ارائه خدمات و دفاع از حقوق بهره‌وران می‎باشد. علاوه بر این، در استفاده از مفاهیم و فرآیندهای تعریف‌شده‌ی مدیریت و اجرایی ، در تعریف پروژه‌های مختلف بسیار موثر و مفید است.

راه و ساختمان مولوی دارای  گواهی صلاحیت پیمانکاری  از سازمان برنامه بودجه کشور می باشد و همچنین  در این راستا ما همه روزه در حال گسترش عملکرد و اجرایی کردن  استاندارد های داخلی و جهانی در سازمان خود  و پروژه های در حال اجرا اعم از ایمنی ، ایزو و … می باشیم .

ماشین آلات و دانش تخصصی

موفقیت های بزرگ از قدرت ناشی می شوند و قدرت هم به نوبه خود از سازماندهی و جهت دهی زیرکانه دانش به دست می آید  ،  ما در راه و ساختمان مولوی  گروهی از متخصصان در واحد های فنی ، مهندسی ، اجرایی ، مدیریتی  جمع آوری و سازماندهی کرده ایم و رهبری گروه ها را به دست گرفته ایم

واحد ماشین‌آلات و تجهیزات ما در شرکت راه و ساختمان مولوی از این توان برخوردار است که تجهيزات تخصصي، ماشين‌‌آلات و خدمات خود را براي انجام پروژه‌هاي متنوع به کار گیرد . در واقع  با مد نظر قراردادن حجم و بزرگي كارهاي انجام شده گام‌هاي مهمي را براي دستيابي به ماشين‌آلات و تجهيزات مورد نياز خود برداشته ایم  .

نظام های مدیریتی

در طول حدود  7 دهه فعالیت شرکت راه و ساختمان مولوی ، نوآوری،بهبود کیفیت، برنامه‌ریزی برای آینده و مواردی از این قبیل در صدر عملکرد بوده است .

مدیریت عملکرد، به عنوان یکی از نظام های مدیریت منابع انسانی نقش مهمی را در بهبود عملکرد کارکنان و همسویی عملکرد آنان با اهداف کلان سازمان ها و در نتیجه بهبود عملکرد سازمان ها ایفاء می نماید.شرایط فعلی جهانی، پیشرفت‌های سریع تکنولوژیک محور و تلاطم‌های اقتصادی نیز چالش‌های پیشروی سازمان را افزایش داده است و برای رویارویی با همین چالش‌ها نیز استفاده از ابزارهای مدیریتی یک الزام به شمار می‌آید.

حوزه فعالیت

  • ابنیه
  • صنعت
  • راهسازی
  • سازه های آبی

احداث ساختمان  ،محوطه سازی

احداث کارخانه و سيلو

ايستگاه‌های راه آهن و ايستگاه مترو

پايانه‌های حمل و نقل و ترمينال‌های فرودگاه

سازه‌های بزرگ و بلند مرتبه بتنی و فلزی

احداث كارخانجات صنعتی

تهيه و نصب و اجرای تاسيسات مكانيكی ابنيه و پروژه‌های صنعتی

تهيه و نصب و اجرای تاسيسات برقی ابنيه و پروژه‌های صنعتی

زير سازی و روسازی راه و خيابان ، باند و محوطه فرودگاه و بنادر 

زير سازی و روسازی راه آهن

احداث ابنيه فنی همراه راه و راه آهن,پل,تونل,شمع كوبی و سپر كوبی

سد سازی با تاسيسات مربوطه

شبكه توزيع آب و جمع آوری فاضلاب

بندر سازی,احداث اسكله,موج شكن,ديوار ساحلی

اجرای تاسيسات دريايی

مشتریان ما

پروژه های انجام شده تا کنون

0

راه و پل، راه آهن ، فرودگاه سازی

0

پروژه های ابنیه صنعتی

0

پروژه های آب و سازه های آبی

0

پروژه ساختمان سازی